Lyže-Lyže.cz > Výrobci > Carrera
Carrera: Helmy Carrera Brýle Carrera Chrániče Carrera Prodejci Carrera

Výrobce Carrera, firma, značka, výrobky, zboží - helmy, brýle, protektory

Firma Carrera je tradičním výrobcem sportovních brýlí a helem. V její nabídce nalezneme kvalitní lyžařské brýle, sjezdové helmy a univerzální, stylové sportovní brýle s širokým využitím – v zimě na lyže a běžky, celoročně na kolo, kolečkové brusle či procházky. Abyste při lyžování byli ještě více chráněni, můžete si rovněž opatřit komfortní protektor.

Historie značky sahá do roku 1956. Po celou dobu své existence zaujímá firma následující postoj: „Být vůdcem znamená být vždy napřed.“ Všechny výrobky jsou proto pečlivě studovány a vyvíjeny se sportovci tak, aby byla zajištěna jejich maximální kvalita.

Společnost hlásá, že celá její historie byla založena na inovacích a designu. Neustálé inovace posouvali produkty Carrera na přední místa v kvalitě a bezpečnosti. Designéři firmy se pak zejména soustředí na dokonalé sladění estetiky a funkčnosti.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - Lyže-Lyže.cz

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2018 Lyže-Lyže.cz

Právní prohlášení   |   Kontakt   |   Odkazy   |   Přidat firmu

 

 Snowboard shop
a bazar Snowboard-MB nabízí snowboard komplety a velký výběr snowboardového vybavení za akční ceny a výprodej.

Sport-MB prodává stany, spacáky, outdoor a camping, kolečkové brusle, lední brusle, koloběžky, cestovní kufry. Slevy na vše.

Snowboardové sety sestavuje a velký výběr má obchod Snowboard-Komplety.cz 

Tvorba webových stránek a e-shopů Nett.cz