Lyže-Lyže.cz > Výrobci > Dynastar
Dynastar: Lyže Dynastar Hůlky Dynastar Tašky Dynastar Prodejci Dynastar

Výrobce Dynastar, firma, značka, výrobky, zboží - lyže, hůlky, tašky

Francouzská značka Dynastar je úzce spjatá s nejvyšší horou Evropy Mont Blancem. Možná právě proto jsou její lyže symbolem špičkové kvality a pokročilých technologií. Od roku 1963 jsou lyže a další lyžařské vybavení značky Dynastar vyráběny, vyvíjeny a testovány v údolí Chamonix pod horou Mont Blanc.

Značka spolupracuje s celou řadou výborných jezdců Světového poháru a dalších profesionálů z lyžařské branže, kteří podporují její inovace tím, že neustále přinášejí nové a nové náměty na zlepšení. I díky tomu lyže Dynastar uspokojí širokou škálu lyžařů všech výkonnostních kategorií.

Hlavním cílem společnosti Dynastar je poskytnout lyžařům kvalitativně nejlepší a nejmodernější vybavení, které bude v první řadě splňovat lyžařovy nároky na svahu.

V současnosti firma produkuje více než půl miliónu páru lyží ročně a patří tak k největším výrobcům lyží na světě. Kromě lyží najdeme v nabídce Dynastar lyžařské hole, tašky, batohy i oblečení.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - Lyže-Lyže.cz

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2018 Lyže-Lyže.cz

Právní prohlášení   |   Kontakt   |   Odkazy   |   Přidat firmu

 

 Snowboard shop
a bazar Snowboard-MB nabízí snowboard komplety a velký výběr snowboardového vybavení za akční ceny a výprodej.

Sport-MB prodává stany, spacáky, outdoor a camping, kolečkové brusle, lední brusle, koloběžky, cestovní kufry. Slevy na vše.

Snowboardové sety sestavuje a velký výběr má obchod Snowboard-Komplety.cz 

Tvorba webových stránek a e-shopů Nett.cz