Lyže-Lyže.cz > Výrobci > Giro
Giro: Helmy Giro Brýle Giro Prodejci Giro

Výrobce Giro, firma, značka, výrobky, zboží - helmy, brýle

Značka Giro je předním výrobcem cyklistických a zimních přileb patřící mezi první tři nejprodávanější značky na světě. Značka se zaměřuje na výrobu kvalitních helem a přileb pro lyžování, snowboarding, jízdní kola a BMX, nezabývá se však pouze přilbami, její inovativní a propracované lyžařské brýle splní nároky i těch nejnáročnějších lyžařů.

Helmy jsou určené všem, kteří oceňují kvality, jako jsou maximum pohodlí, funkčnost, pokročilé technologie a unikátní design. Dlouholeté zkušenosti návrhářů spolu s podněty od silného týmu jezdců zaručují neustálé inovace a vývoj dalších, sofistikovaných technologií. Helmy splňují veškeré normy potřebné k bezpečnému používání.

Americká značka Giro sídlí ve městě Scotts Valley v Kalifornii, kde také v roce 1985 vznikla. Počátky výroby v malé garáži nebyly vůbec snadné, ale díky svému zaujetí si Giro vydobyla přední místo mezi výrobci přileb.

Pro značku je typická in-mold technologie, která dovoluje nabízet lehké a přitom maximálně pevné helmy pro lyžaře i cyklisty. 

 Jako jediná v českém prostředí přichází firma Giro s programem výměny helem. Pokud se vám helma při pádu poškodí, Giro vám ji vymění za novou, výrazně sníženou cenu.

V nabídce Giro naleznete i kolekce, které vznikly ve spolupráci s dalšími výrobci. Giro spolupracuje se značkou Santa Cruz, která působí v oblasti snowboardového vybavení. Výrobce optiky Carl Zeiss pak s firmou Giro spolupracuje již řadu let. Také díky tomuto spojení se Giro řadí k špičkovým výrobcům lyžařských brýlí.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - Lyže-Lyže.cz

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2017 Lyže-Lyže.cz

Právní prohlášení   |   Kontakt   |   Odkazy   |   Přidat firmu

 

 Snowboard shop
a bazar Snowboard-MB nabízí snowboard komplety a velký výběr snowboardového vybavení za akční ceny a výprodej.

Sport-MB prodává stany, spacáky, outdoor a camping, kolečkové brusle, lední brusle, koloběžky, cestovní kufry. Slevy na vše.

Snowboardové sety sestavuje a velký výběr má obchod Snowboard-Komplety.cz 

Tvorba webových stránek a e-shopů Nett.cz