Lyže-Lyže.cz > Výrobci > Sporten
Sporten: Lyže Sporten Běžky Sporten Prodejci Sporten

Výrobce Sporten, firma, značka, výrobky, zboží - lyže, běžky

Český výrobce lyží Sporten má za sebou více než stoletou historii. První páry lyží z vysočanských dílen přišly na trh již v roce 1896. Poté, co došlo k znárodnění podniků, stal se Sporten součástí podniku Sport Nové Město. První laminátové běžky na světě spatřily světlo světa právě zde, a to v roce 1962.

Od té doby se změnilo mnoho, společnost Sporten a.s. nabízí široký sortiment běžeckých, sjezdových a speciálních lyží a věnuje se rovněž výrobě snowboardů. 90 % produkce vyváží, jeho lyže se prodávají například v USA, ve Skandinávii nebo v Japonsku.

Sporten drží krok s inovacemi, používá jen ty nejkvalitnější materiály a vyrábí s ohledem na potřeby současných lyžařů a bez zbytečného zatěžování životního prostředí.

V nabídce si vyberou lyžaři všech věkových i výkonnostních kategorií. Společnost se drží filozofie vyrábět kvalitní produkty za přijatelnou cenu. Odměnou jí jsou spokojení zákazníci a úspěchy sponzorovaných sportovců.

V porovnání s jinými výrobci nalezneme u značky Sporten ojedinělou kategorii závodních speciálů. Řadí se do ní všechny závodní sjezdové lyže, běžky, snowboardy, ale také akrobatické a skokanské lyže, které se vyrábějí přesně podle požadavků zákazníka a jsou určeny výhradně pro závodní účely.

U těchto závodních speciálů se hojně využívá těch nejlepších materiálů a technologií. Běžné je užití titanalu nebo karbonu z důvodu snížení váhy a zabezpečení maximální odolnosti. Závodní běžky využívají například materiálu Honeycomb.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - Lyže-Lyže.cz

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2018 Lyže-Lyže.cz

Právní prohlášení   |   Kontakt   |   Odkazy   |   Přidat firmu

 

 Snowboard shop
a bazar Snowboard-MB nabízí snowboard komplety a velký výběr snowboardového vybavení za akční ceny a výprodej.

Sport-MB prodává stany, spacáky, outdoor a camping, kolečkové brusle, lední brusle, koloběžky, cestovní kufry. Slevy na vše.

Snowboardové sety sestavuje a velký výběr má obchod Snowboard-Komplety.cz 

Tvorba webových stránek a e-shopů Nett.cz