Lyže-Lyže.cz > Výrobci > Tyrolia
Tyrolia: Lyžařské vázání Tyrolia Prodejci Tyrolia

Výrobce Tyrolia, firma, značka, výrobky, zboží - vázání

Společnost byla založena v roce 1847 v rakouské vesnici Schwechat nedaleko Vídně jako "Wiener Metallwaren-, Schnallen- und Maschinenfabrik GmbH". První vázání vzniklo v roce 1928 a o deset let později začala jeho průmyslová výroba.

Teprve od roku 1949 nese vázání značku Tyrolia. Následující dekáda přinesla velký pokrok v oblasti lyžařského vázání, jejím výsledkem se stalo sofistikované vázání, které známe dnes.

V současnosti je Tyrolia značkou skupiny HTM Group stejně jako značky Head, Mares/Dacor a Penn. Tyrolia si drží vedoucí pozici v oblasti lyžařského vázání díky vysoce kvalitním bezpečnostním prvkům a inovativním technologiím. Každé třetí vázání na světě bylo navrženo, vyvinuto, vyrobeno a prodáno značkou Tyrolia.

Tyrolia nabízí ideální lyžařské vázání pro každého lyžaře, ať už jde o závodní lyžaře, freeridery, freestylisty, juniory nebo rekreační lyžaře. Nechybí ani vázání speciálně vyvinuté pro půjčovny, které se snadno montuje a ovládá.

Kvalitu vázání Tyrolia potvrzuje i několik prestižních ocenění. V roce 2009 získala značka ocenění za nejvyšší inovační kvality Red Dot Design Awards za vázání Tyrolia Carbon Prestige, které v sobě integruje vysoký výkon, maximální bezpečnost a technologické inovace. O dva roky později získala toto ocenění znovu za produktový design řady sjezdového vázání a zároveň získala Plus X Award za design a vysokou kvalitu SX vázání.

Tyrolia je také první společností z oboru, která splňuje nejnovější standardy ISO 9001:2000 a je tak certifikována společností TÜV.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - Lyže-Lyže.cz

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2018 Lyže-Lyže.cz

Právní prohlášení   |   Kontakt   |   Odkazy   |   Přidat firmu

 

 Snowboard shop
a bazar Snowboard-MB nabízí snowboard komplety a velký výběr snowboardového vybavení za akční ceny a výprodej.

Sport-MB prodává stany, spacáky, outdoor a camping, kolečkové brusle, lední brusle, koloběžky, cestovní kufry. Slevy na vše.

Snowboardové sety sestavuje a velký výběr má obchod Snowboard-Komplety.cz 

Tvorba webových stránek a e-shopů Nett.cz