Lyže-Lyže.cz > Výrobci > Fischer > Sjezdové vázání Fischer

Lyžařské sjezdové vázání Fischer

Firma Fisher věnuje velké úsilí neustálému zdokonalení svých produktů. Výsledkem je systém několika unikátních technologií, které jsou využity při konstrukci lyží i vázání a zaručují stále bezpečnější a komfortnější užívání lyží. Samozřejmostí je možnost nastavení velikosti vázání bez použití nářadí a co nejjednodušším způsobem (One Touch Technology).

Technologie Full Diagonal a Diagonal Heel zajišťuje zejména nezkušeným lyžařům větší bezpečí, protože zabezpečují bezpečné uvolnění boty při téměř jakémkoliv pádu. Tato technologie zaručuje zvýšenou ochranu zejména vazů kolene a šlach.

Technologie One Touch umožňuje snadné přizpůsobení vázání velikosti boty, což je praktické zejména pokud lyže využívá více lyžařů.

Firma Fischer však neusíná na vavřínech - pro ještě větší bezpečí lyžaře byla vyvinuta technologie ABS, která spolu s AFS (Anti Friction Slider) a FR (Four Rolers) zajišťuje prakticky bezodporové uvolnění boty z vázání v případě pádu lyžaře.
Navíc vázání vybavená technologii Freeflex Pro umožňují lyžaři optimální ovládání lyže díky volně uložené patě.

Druh vázání je spjat s typem lyží a tudíž se vyrábí ve shodných řadách (Race, C – Line, Performance, Women My Style, Freeski a Junior).

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - Lyže-Lyže.cz

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2018 Lyže-Lyže.cz

Právní prohlášení   |   Kontakt   |   Odkazy   |   Přidat firmu