Lyže-Lyže.cz > Výrobci > Fischer > Běžkařské vázání Fischer

Běžkařské vázání Fischer

Podobně jako při vývoji lyžařského vázání pro sjezdové lyžování, firma Fischer věnuje velké úsilí také vývoji vázání pro běžecké lyže. Výsledkem je několik unikátních technologií, které jsou využity při konstrukci vázání a zaručují stále bezpečnější a komfortnější užívání lyží. Umožňují svým uživatelům dosahovat ještě lepší sportovní výsledky.

Běžecké vázání se rozlišují podle způsobu použití lyží na vázání pro klasické lyžování a pro bruslení.

Patentovaný systém Dual Flexor System používaný u vázání pro bruslení udržuje lyži horizontálně vyváženou po každém kopnutí nohy a zabraňuje, aby se špička či pata lyže zapichovala do sněhu.

Výrobce dodává vázání pro běžecké lyže v následujících řadách:

  • RACE Top řada vázání určená profesionálním závodníkům. Jsou vyrobeny za pomoci nejmodernějších technologíí přinášející optimální a komfortní přenos pohybu, jistou ovladatelnost a nízkou hmotnost.
  • WOMEN MY STYLE Ženy, pro něž je určena tato řada, většinou nevyhledávají účast v závodech, ale jsou sportovně založené a mají již dobrou techniku, pokud se pohybují po trati. Design zvýrazňuje jejich ženskost. Poté se pohyb na čerstvém vzduchu stává zážitkem.
  • CRUISING / SPORT Tato kolekce vázání je určena pro rekreačněji laděné lyžaře pohybující se zejména po dobře upravených tratích. Jejich používání však dokáže motivovat lyžaře k přejiti z rekreačního vyžití k sportovnímu.
  • BACKCOUNTRY Speciální vázání uzpůsobené pro potřeby lyžařů, kteří se s oblibou vydávají do neprobádaných neupravených terénů a vyhledávají zejména lehkou ovladatelnost.
  • JUNIOR Řada vázání připravená pro mladé začínající lyžaře. Podtrhují ambice a chuť dál pokračovat v lyžování a závodění.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - Lyže-Lyže.cz

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2018 Lyže-Lyže.cz

Právní prohlášení   |   Kontakt   |   Odkazy   |   Přidat firmu