Lyže-Lyže.cz > Výrobci > Fischer > Lyžáky Fischer

Lyžařské boty Fischer, sjezdové lyžáky

Sjezdové lyžařské boty jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a využívají moderní technologie. Mezi nejnovější patří technologie Vacuum Fit, která umožňuje perfektní přizpůsobení boty tvaru jakéhokoli chodidla. Originální V- pozice zajišťuje nohám přirozenou polohu a je samozřejmostí u každého modelu sjezdových bot. Technologie Soma-Tec umožňuje optimální přenos sil a dobrou jízdu v hranách. Využiti technologie H.I.P.E. zaručuje vynikající tepelnou izolaci. Boty jsou konstruovány i pro možností pozdějšího přidání výhřevného systému. Bezpečnostním prvkem je Shock Absorber umístěný v patě, který zajišťuje měkké došlapování. Součástí jsou gelovo-korkové výstelky, které chrání kotník a zaručují dokonalé upevnění paty. Součástí bot je i ochrana přezek proti nechtěnému rozepnutí během jízdy. Sjezdové boty jsou dodávány v následujících kategoriích:

  • VACUUM FIT Využití unikátní výrobní technologie Vacuum Fit umožňuje dokonalé přizpůsobení boty tvaru chodidla. Díky tomu si vychutnáte sportovní výkon bez jakýchkoli limitů.
  • WORLD CUP Označení Race Code je známkou té nejvyšší kvality vyvinuté ve spolupráci se špičkovými sjezdovými závodníky. Bota zajišťuje přímý přenos síly a maximální výkon. Pro perfektní přizpůsobení tvaru chodidla je i v této řadě využívána technologie Vacuum Fit. Jsou určeny především pro závodní lyžaře.
  • RACE Tyto sportovní sjezdové boty jsou určeny pro všechny, kteří mají závodění v krvi. Zajišťují maximální preciznost při jízdě.
  • PERFORMANCE Boty určené pro všechny, kteří se chtějí odpoutat od zažitých cest. Jsou určeny pro jízdu po všech svazích i mimo upravené sjezdovky. Zajišťují komfort a perfektní kontrolu při jízdě.
  • HYBRID Speciální řada lyžařských bot určených pro všechny, kteří touží po skvělém výkonu za jakýchkoli sněhových podmínek. Botu lze jednoduchým způsobem přizpůsobit jízdě po upravených sjezdovkách i mimo ně.
  • FREESKI Špičkové sjezdové boty určené pro maximální pocit dobrodružství ve všech situacích zejména mimo sjezdovku.
  • WOMEN MY STYLE Pohodlné sjezdové boty s maximální tepelnou izolací zajišťují výbornou stabilitu a výkon. Jsou určeny pro všechny lyžařky.
  • JUNIOR Firma Fischer nezapomíná ani na nejmladší lyžaře. Při výrobě této řady lyžařských bot je využito stejných technologií jako při výrobě lyžařských bot pro dospělé. Tyto vysoce kvalitní boty jsou určeny především pro začínající profesionální závodníky.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - Lyže-Lyže.cz

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2018 Lyže-Lyže.cz

Právní prohlášení   |   Kontakt   |   Odkazy   |   Přidat firmu