Lyže-Lyže.cz > Výrobci > Fischer > Běžkařské oblečení Fischer

Běžkařské oblečení Fischer

Firma Fischer nabízí svým zákazníkům komplexní sortiment lyžařského oblečení od lyžařských triček, bund, rukavic, čepic, ponožek, oblečení pro volnočasové aktivity, apod. Všechny nabízené výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a jejich konstrukce je uzpůsobena tak, aby lyžařům nabízela co největší míru pohodlí při zachování vysokého standardu bezpečnosti a ochrany. Tým odborníků této firmy neustále vyvíjí nové materiály, které splňují požadavky i těch nejnáročnějších sportovců. Výsledkem je vynikající ochrana proti vlivu počasí při zachování komfortu nošení. Pro dokonalý pocit při sportovním zážitku je nejvhodnější použít oblečení vyrobené z funkčních materiálů, které je vodě i větru odolné, prodyšné, dobře odvádí pot, je elastické a tudíž neomezuje nositele v pohybu.

Pro všechny nabízené výrobky jsou společné následující vlastnosti:

  • FISCHER FUNCTIONAL FABRICS Vývojové týmy neustále pracují na zdokonalování používaných materiálů. Výsledkem je speciální textilie (Fischer Functional Fabrics) garantující vysoký stupeň ochrany ve všech povětrnostních podmínkách současně se zachováním pohodlí používání. „Trojité F“, jak je někdy tento materiál nazýván, je voděodolný, větruodolný, dýchající (funkční prádlo) a rychleschnoucí.
  • BREATHABLE Pro příjemný pocit po celý den. Použitá technologie a materiál zajišťují, že oblečení je vzdušné bez pocitu vlhkosti na povrchu kůže. Materiál odvádí vlhkost z povrchu těla pryč a naopak zabraňuje vnikání vzdušné vlhkosti opačným směrem.
  • EASY DRY Systém regulace vlhkosti povrchu kůže – pot je odváděn pryč z kůže a vypařuje se na povrchu textilie, čímž je zajištěno, že vaše tělo zůstává po celý den v teple a v suchu. Ve výsledku se také snižuje riziko zranění.
  • WINDPROOF Pro spolehlivou ochranu proti větru a zimě. Použitý materiál zaručuje ochranu těla proti nachlazení. To je další důvod, proč tělo zůstává příjemně v teple a suchu po celý den nezávisle na nepřízni počasí.

V produktových řadách najdeme trika s dlouhým rukávem a stojáčkem bez zipu či na zip pro muže i ženy, které se využívají se jako 2. vrstva oblečení. Tato trika jsou vysoce elastická, prodyšná a dobře odvádí pot a udržují tělo v teple a suchu.

Nabídka běžeckých bund a kalhot pro závodní i rekreační lyžaře je široká a je určena jak do extrémních podmínek, tak i k jiným sportovním aktivitám. Modely jsou vybaveny nepromokavou úpravou s vodním sloupcem až 20 000 mm, mají nepropustné švy a elastické manžety. Jsou také velmi prodyšné a díky vysoké elasticitě skvěle padnou. Oblečení je pro větší bezpečnost lyžařů vybaveno reflexními prvky.

Kvalitní rukavice jsou nedílnou součástí každého lyžaře. Firma Fisher nabízí i voděodolné modely, které jsou navíc vybaveny strečovým materiálem v oblasti kloubů ruky a vnitřní část na dlani je zesílena. V nabídce najdeme i tříprsté rukavice.

Také čepice a čelenky jsou vyrobeny z funkčních materiálů, které rychle odvádí pot od pokožky a tím je zachována tepelná stabilita. Čepice jsou velmi lehké a v přední části čepice můžeme najít větruodolnou vložku.

Pro výrobu ponožek jsou využity opět funkční materiály, které jsou prodyšné a rychle odvádí pot, takže i v průběhu toho nejnáročnějšího sportovního výkonu zůstávají vaše nohy v suchu a teple. U některých modelů je navíc chodidlo nohy chráněno speciálně vyvinutými polštářky, které jsou součástí ponožky a korespondují s typem běžecké boty. Délka nabízených ponožek je do půli lýtek.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - Lyže-Lyže.cz

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2018 Lyže-Lyže.cz

Právní prohlášení   |   Kontakt   |   Odkazy   |   Přidat firmu