Lyže-Lyže.cz > Výrobci > Fischer > Lyžařské oblečení Fischer

Lyžařské oblečení Fischer, zimní oblečení na sjezdové lyže

Firma Fischer nabízí svým zákazníkům také komplexní sortiment lyžařského oblečení od lyžařských triček, bund, kombinéz, rukavic, čepic, ponožek, oblečení pro volnočasové aktivity, apod. Všechny nabízené výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a jejich konstrukce je uzpůsobena tak, aby lyžařům nabízela co největší míru pohodlí při zachování vysokého standardu bezpečnosti a ochrany. Tým odborníků této firmy neustále vyvíjí nové materiály, které splňují požadavky i těch nejnáročnějších sportovců. Výsledkem je vynikající ochrana proti vlivu počasí při zachování komfortu nošení. Pro dokonalý pocit při sportovním zážitku je nejvhodnější použít oblečení vyrobené z funkčních materiálů, které je vodě i větru odolné, prodyšné, dobře odvádí pot, je elastické a tudíž neomezuje nositele v pohybu.

Pro všechny nabízené výrobky jsou společné následující vlastnosti:

  • FISCHER FUNCTIONAL FABRICS Vývojové týmy neustále pracují na zdokonalování používaných materiálů. Výsledkem je speciální textilie (Fischer Functional Fabrics) garantující vysoký stupeň ochrany ve všech povětrnostních podmínkách současně se zachováním pohodlí používání. „Trojité F“, jak je někdy tento materiál nazýván, je voděodolný, větruodolný, dýchající (funkční prádlo) a rychleschnoucí.
  • BREATHABLE Pro příjemný pocit po celý den. Použitá technologie a materiál zajišťují, že oblečení je vzdušné bez pocitu vlhkosti na povrchu kůže. Materiál odvádí vlhkost z povrchu těla pryč a naopak zabraňuje vnikání vzdušné vlhkosti opačným směrem.
  • EASY DRY Systém regulace vlhkosti povrchu kůže – pot je odváděn pryč z kůže a vypařuje se na povrchu textilie, čímž je zajištěno, že vaše tělo zůstává po celý den v teple a v suchu. Ve výsledku se také snižuje riziko zranění.
  • WINDPROOF Pro spolehlivou ochranu proti větru a zimě. Použitý materiál zaručuje ochranu těla proti nachlazení. To je další důvod, proč tělo zůstává příjemně v teple a suchu po celý den nezávisle na nepřízni počasí.

 

V produktových řadách najdeme trika s dlouhým rukávem a stojáčkem bez zipu či na zip pro muže i ženy, které se využívají se jako 2. vrstva oblečení. Tato trika jsou vysoce elastická, prodyšná a dobře odvádí pot a udržují tělo v teple a suchu.

Nabídka sjezdových bund, kalhot i kombinéz pro závodní i rekreační lyžaře je široká a je určena jak do extrémních podmínek, tak i na běžné nošení. Jsou určeny pro ženy i pro muže a výrobce samozřejmě nezapomíná na juniory. Modely jsou vybaveny nepromokavou úpravou s vodním sloupcem až 20 000 mm, mají nepropustné švy, pogumované zipy a nepromokavé manžety proti vniknutí sněhu. Jsou také velmi prodyšné a skvěle padnou. Některé modely mají odnímatelnou kapuci a zpevněná ramena. Mohou mít také všitý RECCO reflector, což je malá destička pokrytá plastem, která v případě zavalení lavinou vydává signál, na jehož základě vás profesionální záchranáři mohou rychle najít.

Kvalitní rukavice jsou nedílnou součástí každého lyžaře. Firma Fisher nabízí voděodolné i větruodolné modely, které jsou navíc vybaveny ochranou kloubů ruky a zápěstí a pro komfortnější úchop je vnitřní část na dlani vybavena silikonovým potiskem.

Také čepice jsou vyrobeny z funkčních materiálů, které rychle odvádí pot od pokožky a tím je zachována teplotní stabilita. Mezi modely najdeme i fleecové nebo softshellové čepice, rukavice, čelenky, návleky na krk nebo kukly.

Pro výrobu ponožek jsou využity opět funkční materiály, které jsou prodyšné a rychle odvádí pot, takže i v průběhu toho nejnáročnějšího sportovního výkonu zůstávají vaše nohy v suchu a teple. U některých modelů je navíc chodidlo nohy chráněno speciálně vyvinutými polštářky, které jsou součástí ponožky.

Z volnočasového oblečení můžeme u výrobce najít trika s krátkým i dlouhým rukávem, mikiny, polo trička, košile, bundy, vesty či kšiltovky.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - Lyže-Lyže.cz

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2018 Lyže-Lyže.cz

Právní prohlášení   |   Kontakt   |   Odkazy   |   Přidat firmu